Toyota to je to

„Sztandar Młodych” 04 sierpnia 1987 roku Toyota – to je to

Punktualnie o godzinie 17.00 w salonie wystawowym Toyoty w Radości 3 bm. Fotoreporterzy, ekipy telewizyjne i dziennikarze rozpoczęli oczekiwanie na przyjazd nowo wykreowanej królowej piękności – Miss Polonia’87- Moniki Nowosadko.

Punktualność jest grzecznością królów ale jak widać dam na tym stanowisku nie obowiązuje, bo Miss spóźniła się 10 minut. Przybyła za to w towarzystwie ubiegłorocznej Miss – Renaty Fatli. Cel wizyty był wszystkim znany. Oto miała odbyć się ceremonia wręczenia głównej nagrody konkursu samochodu Toyota Corolla 1800 diesel.

Na tę okazję przyjechał specjalnie z Brukseli wiceprezydent Biura Europejskiego Toyoty pan Nakamura. On też wręczył królowej, miast berła, kluczyki do srebrnego wozu.

Przedstawiciel Toyoty w Polsce Adam Kołodziejczyk oprócz zapewnienia, że wóz na pewno wyjedzie z salonu, złożył obietnicę bezpłatnego serwisu wozu Moniki jak długo będzie go używała. Dopiero sprzedaż uwolni firmę od wydatków. Nagroda iście królewska. Jest jednak nadzieja, że samochód psuć się nie będzie.

Uroczystość uczczono lampką szampana, przy czym jeden kieliszek bohaterka uroczystości upuściła na podłogę albo jak chcą inni na szczęście. Dla siebie i Toyoty!
(wad)

Tagi: