Korona czeka

Kurier Poranny, 16 lutego 2002 roku

Jeżeli masz 14 – 25 lat, ładną buzię, zgrabną figurę i jesteś bezdzietną panną to możesz wziąć udział w wyborach Miss Ziemi Podlaskiej lub Miss Nastolatek Ziemi Podlaskiej.

Eliminacyjny casting odbędzie się 23 lutego przy ulicy Wyszyńskiego 2 / 1 (pawilon Koral), lokal 301, od godz. 13 do 18.

Szesnaście najpiękniejszych nastolatek i szesnaście dorosłych panien zostanie zakwalifikowanych do finału, który odbędzie się 7 kwietnia w Teatrze Dramatycznym. Specjalnymi gośćmi imprezy będą Miss Grodna i Mister Białegostoku, a koronę swojej następczyni wręczy ubiegłoroczna Miss Ziemi Podlaskiej i I Wicemiss Polski Kamila Rasteńska. Nagrodami będą m. In. Pobyt w ośrodku wypoczynkowym „Ocean” w Doktorcach i srebrna biżuteria firmy Biamet.

Następnie najpiękniejsze Podlasianki będą reprezentować nasz region na ogólnopolskim finale miss Polski, zaplanowanym na jesień.

Patronat nad regionalnymi wyborami objął prezydent Białegostoku oraz Kurier Poranny. Wkrótce więc najładniejsze Podlasianki zaprezentujemy także na naszych łamach.
(MS)

Tagi: